Kosmetyki Makijaż Twarz

Spotkanie z marką Lily Lolo w Showroomie Organeo

W kwietniu odbyło się w naszym Showroomie spotkanie z przedstawicielem brytyjskiej marki kosmetyków mineralnych Lily Lolo. Każda uczestniczka spotkania wyszła od nas z nowym makijażem oraz z właściwie dobranym kolorem podkładu, korektora, pudru i różu. Zupełnie spontanicznie powstawały też wspaniałe makijaże oka i ust wykonywane już przez same uczestniczki spotkania. Paleta kolorów cieni mineralnych oraz szminek jest bardzo bogata, więc Panie miały pole do puszczenia wodzy wyobraźni.

Spotkanie z Lily Lolo7

Kosmetyki mineralne do makijażu

O kosmetykach mineralnych zrobiło się ostatnimi czasy dość głośno. Na rynku zaczęły się więc pojawiać co raz to nowe marki promujące mineralną rewolucję. Najczęściej spotykamy się chyba z marką bare Minerals, która jest dostępna w sieci Sephora. Są też kosmetyki mineralne do makijazu Everyday Minerals, Bare faced Beauty, Amilie Minerals, czy Earthnicity Minerals. Jest też polska marka Annabelle Minerals, która chyba dość dobrze sobie radzi na rynku. Mi osobiście niestety zupełnie nie odpowiada, gdyż po tygodniu stosowania ich podkładu strasznie zapchały mi się pory i pojawiły się małe wypryski. Po odstawieniu cera dość szybko wróciła do właściwego stanu, ale już nigdy więcej nie zdecydowałam się na jego aplikację. Dlaczego tak się stało? Przecież powiecie: minerały to minerały – wszystkie zatem pudry sypkie powinny mieć takie samo działanie. Otóż tak nie jest. Podkłady mineralne poszczególnych marek różnią się między sobą jakością i kompozycją zastosowanych minerałów i to właśnie od tej kompozycji tak wiele zależy. Jedne podkłady będą bardziej kryjące, inne bardziej rozświetlające. Jedne będą dawały efekt maski, a inne zupełnie naturalny wygląd. Jedne będą nam zapychały pory, inne będą nam pielęgnować skórę. Jak wybrać ten właściwy? Zadanie nie jest proste.

My w Organeo zdecydowaliśmy się na markę Lily Lolo, za którą naszym zdaniem idzie nie tylko świetna jakość i szeroka gama kolorystyczna dostosowana do naszej słowiańskiej urody, ale też i przystępna cena. Sama osobiście stosuję na co dzień podkład sypki, puder i róż Lily Lolo i przez całe 3 miesiące stosowania nie odnotowałam żadnych niepożądanych zmian w wyglądzie mojej cery. Pory nie są zapchane, skóra wygląda świeżo i naturalnie, a makijaż jest trwały. Zdecydowanie mogę stwierdzić, że kosmetyki mineralne Lily Lolo służą mojej skórze, nadają jej ładny koloryt, kryją drobne niedoskonałości, a przede wszystkim nie czuję ich na skórze dotykając jej palcami. Nic mi się nie lepi, nie mam wrażenia, że przy każdym muśnięciu opuszkami palców zaraz część makijażu się do nich przyklei. Tu nic się nie klei, nie rozmazuje. Dla mnie to strzał w dziesiątkę.

Kosmetyki mineralne Lily Lolo w Organeo

O marce Lily Lolo pisałam już tutaj, przy okazji wprowadzenia tych kosmetyków do makijażu do oferty Organeo. Na spotkaniu produkty Lily Lolo zaprezentowała pani Jola Kierska z firmy Costasy – dystrybutora marki Lily Lolo w Polsce. Zdradziła też kilka trików, które dobrze znać by umiejętnie wykorzystać zalety kosmetyków mineralnych Lily Lolo.

Spotkanie z Lily Lolo6

Spotkanie z Lily Lolo5

Każda z uczestniczek wyszła ze spotkania z indywidualnie dobranym odcieniem podkładu, korektora, pudru i różu.

Spotkanie z Lily Lolo10

Spotkanie z Lily Lolo3

Dziewczyny samodzielnie wykańczały swój bazowy makijaż delektując się bogatą paletą barw sypkich cieni do powiek, szminek i błyszczyków. Uczyły się jak narysować kreskę dzięki specjalnemu pędzelkowi zamoczonemu w wodzie i odrobinie sypkiego cienia. Taki zabieg wymaga nieco wprawy, ale rezultat jest fantastyczny i długotrwały.

Spotkanie z Lily Lolo

Spotkanie z Lily Lolo2

Spotkanie z Lily Lolo11

Takie spotkanie to okazja by w babskim gronie miło spędzić sobotnie przedpołudnie, wymienić się doświadczeniami i nasycić się niezwykle pozytywną kobiecą energią. Był makijaż, były przekąski i były plotki i ploteczki. Wszystkim uczestniczkom bardzo dziękuję za przybycie.

Spotkanie z Lily Lolo9

Pozdrawiam,

Patrycja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>