Eko-wiedza Kosmetyki Najnowsze zdrowie

Spotkanie z Ajurwedą – Ajurweda i zdrowie kobiet

Zapraszamy na spotkanie z Ajurwedą w naszym Showroomie Organeo poświęcone tematyce “Ajurweda i zdrowie kobiet”.

Ajurweda jest najstarszym na świecie systemem medycznym, powstałym w Indiach ponad 5 tysięcy lat temu. Wiedza ta nie odnosi się tylko do praktycznych porad dotyczących zdrowia, ale daje głębokie zrozumienie nierozerwalnych powiązań pomiędzy ciałem, umysłem, duszą i wszystkimi naszymi zmysłami. Dosłowne znaczenie słowa Ajurweda to wiedza o życiu i długowieczności.

spotkanie_z_ajurweda (1)

Liczba miejsc na spotkanie jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: kontakt@organeo.pl do czwartku 8 stycznia.

W przypadku, gdy liczba chętnych będzie bardzo duża, zorganizujemy kolejne spotkania w innym terminie.

Na spotkaniu poznacie nową odsłonę ajurwedyjskich suplementów diety Pukka Organic Wellbeing oraz posmakujecie ajurwedyjskich herbat Pukka.

Po prostu “pukka”.
We wszystkim co robimy staramy się być “pukka”. Czy wiesz że słowo to w języku hindi oznacza “autentyczne” i “najwyższej jakości”? Dla nas Pukka oznacza, że każda roślina której używamy musi rosnąć w sposób ekologiczny,być pozyskiwana w sposób etyczny,zakorzeniona w tradycji i potwierdzona przez współczesną naukę. Dobór składników to wynik ponad 10 lat doświadczeń, jakie zdobył nasz team złożony ze specjalistów w dziedzinie medycyny naturalnej, ziołolecznictwa, uprawy ekologicznej, zrównoważonych upraw i analizy ziół.

Naszym zamierzeniem jest  stworzyć „kręgi życzliwości”, tak by każdy, kto zetknie się z Pukką, na tym zyskiwał: rolnicy, dostawcy surowców, producenci, pracownicy i klienci.

To wszystko nie mogłoby się udać bez zachęcenia ludzi do korzystania z ziół.  Chcemy pomóc ludziom ponownie połączyć się z ich naturalnym dziedzictwem, tak by rośliny znów mogły pełnić kluczową rolę w ich zdrowiu i samopoczuciu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>