Ciało Kosmetyki Twarz

Naturalne Dermokosmetyki Jonzac na bazie wody termalnej

Marka Jonzac już od dłuższego czasu jest dostępna w Polsce, ale u nas na blogu jeszcze nie doczekała się oddzielnego wpisu. Czas to zmienić. Zwłaszcza, że do końca sierpnia trwa promocja na te właśnie kosmetyki w Organeo. To świetna okazja by przetestować francuskie, naturalne dermokosmetyki Jonzac, których formuły oparte są na wodzie termalnej. Powinny zainteresować szczególnie osoby ze skórą wrażliwą, podatną na podrażnienia i alergie.

Dermokosmetyki Jonzac

Dermokosmetyki z wodą termalną JONZAC

Kosmetyki zawdzięczają swoją nazwę wodzie termalnej Jonzac, która wydobywana jest we Francji z głębokości aż 1850 m, co gwarantuje jej wyjątkową czystość. Woda termalna Jonzac, filtrowana przez podziemne skały od ponad 40 000 lat, niesie ze sobą całe bogactwo minerałów. Warto dodać, że źródło wody termalnej Jonzac posiada potwierdzone klinicznie właściwości przeciwzapalne, regeneracyjne i łagodzące podrażnienia. I na jej bazie stworzone zostały kosmetyki Jonzac. To już czyni je wyjątkowymi.

Co przemawia za kosmetykami Jonzac?

  • Nie zawierają żadnych potencjalnie uczulających ani drażniących składników roślinnych
  • Wszystkie zapachy są hypoalergiczne
  • Nie powodują  powstawania  zaskórników
  • Nie zawierają: parabenów, fenoksyetanolu, parafiny ani innych pochodnych przemysłu petrochemicznego, PEG, silikonów, BHA, EDTA, SLS, ALS
  • Nie zawierają syntetycznych substacji zapachowych ani barwników
  • Zawierają opatentowaną formułę Protect 3C® Complex gwarantującą trwałość kosmetyków
  • Posiadają certyfikat ekologiczny Ecocert
  • Producent kosmetyków  Jonzac należy  do organizacji 1% for Planet (każdego roku przeznaczane jest minimum 1% rocznego obrotu na ochronę środowiska).

 Dermokosmetyki Jonzac

W gamie Jonzac znajdziecie cztery linie kosmetyków stworzone w odpowiedzi na różne potrzeby skóry:

 Seria kosmetyków głęboko nawilżających skórę przeznaczona do skóry wrażliwej i wymagającej nawilżenia 

 Seria produktów regenerujących skórę z małocząsteczkowym kwasem hialuronowym oraz gluco-oligosacharydami.

           Kosmetyki dedykowane skórze nadwrażliwej, skłonnej do zaczerwień. Przynoszą natychmiastowe złagodzenie i uczucie komfortu.

      Specjalna linia kosmetyków do cery wrażliwej z pierwszymi oznakami starzenia skóry

  Seria odżywcza, w której znajdziecie niezwykle odżywczy krem do rąk.

 

Polecam Krem myjący do twarzy i ciała z serii ReHydrate, który ma delikatną, kremową konsystencję i nie zawiera drażniących substancji pieniących. Delikatnie i skutecznie oczyszcza nawet bardzo wrażliwą skórę bez podrażniania i naruszania bariery hydrolipidowej. Jest przeznaczony  zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci powyżej 36 miesiąca życia.

Teraz w promocyjnej cenie 45 zł za 400 ml.

Jonzac krem myjący 400 ml

 

Pozdrawiam,

Patrycja z Organeo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>