Eko-wiedza Kosmetyki Najnowsze zdrowie

Konkurs z BetterYou

Ogłaszamy konkurs dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku i ćwiczeń fizycznych. Do wygrania są fantastyczne olejki magnezowe BetterYou Sport Spray.

W Organeo patrzymy na urodę holistycznie. By zdrowo i młodo wyglądać trzeba dbać o swoją dietę, zdrowie i kondycję fizyczną.  Ja na przykład regularnie ćwiczę Rytuały Tybetańskie, jogę, jeżdżę na rowerze i biegam. W ostatnią niedzielę startowałam w biegu na 10 km w ramach corocznej imprezy Biegnij Warszawo.

A Ty jak dbasz o swoją kondycję fizyczną?

Podziel się z nami swoją sportową pasją. Prześlij nam swoje zdjęcie/ sweet focię podczas wykonywania ulubionej formy aktywności ruchowej na adres blog@organeo.pl.

I koniecznie polub nas na Facebooku – jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś 🙂

Czekamy na Ciebie i Twoje zdjęcie 🙂

Nagrody czekają!

Dwa najciekawsze zdjęcia nagrodzimy olejkiem magnezowym brytyjskiej marki BetterYou, o którym pisaliśmy TUTAJOlejek Magnezowy Sport Spray dla sportowców jest naturalnym źródłem magnezu Zechstein Inside®.  Ten chlorek magnezu wydobywany jest w Europie Północnej ze złóż mających ponad 250 mln lat i znajdujących się milę pod ziemią. Skutecznie uzupełnia magnez utracony w czasie treningu.

Betteryou Olejek magnezowy Sport

Mamy też do rozdania mini olejki magnezowe BetterYou o pojemności 10 ml. Wystarczy, że kupisz dowolny produkt marki BetterYou i podasz w Uwagach hasło: “Olejek gratis”, a my dołożymy ci go do Twojego zamówienia.

 Konkurs_olejki magnezowe

 

Regulamin konkursu w skrócie:

1. Organizatorem konkursu jest sklep internetowy Organeo.pl.

2. Konkurs trwa od 8 do 22 października 2014 r.

3. Laureaci zostaną wyłonieni w dniu 23 października 2014 r.

4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 23 października 2014 r.

5. Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

6. Nagrody zostaną wysłane w ciągu 3 dni od daty ogłoszenia wyników.

 

Pełny Regulamin Konkursu z BetterYou.

 

Zapraszamy do udziału w konkursie!

 

Konkurs_olejki magnezowe2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>