Kosmetyki Makijaż Twarz

Innowacyjny podkład do twarzy AnneMarie Börlind

Ach, wreszcie zima! Śnieg, bałwany (również na drogach 😉 ), pierwsze sanki z Tymem.
Z drugiej zaś strony mróz, ziąb i szczękające zęby. Echhh, nigdy nie może być dobrze 😉
Ale nie o tym chciałam 🙂
Dziś podzielę się z Wami moją opinią na temat Innowacyjnego Podkładu do twarzy AnneMarie Börlind, który otrzymałam do testowania w ramach współpracy ze sklepem organeo.pl.


 

Innowacyjny Make-up o działaniu przeciw starzeniu się skóry, z optymalną siłą przylegania do jej powierzchni. Dzięki nowoczesnym, rozświetlającym pigmentom, wyrównuje kontur twarzy. Nawilża. Daje efekt naturalnego, wyrównanego odcienia cery na cały dzień.

 

Opis: Nowy odcień w gamie podkładów AnneMarie Borlind, który sytuuje się pomiędzy nr 15 IVORY a nr 16 HONEY. Jest to ciepły beżowy odcień w tonacji naturalnej, odpowiedni dla jasnej, ale raczej ciepłej karnacji. Odcień nie zawiera różowych pigmentów.

 

Naturalne składniki zapewniają odpowiedni stopień nawilżenia skóry, jednocześnie kontrolując stopień natłuszczenia skóry. Skóra jest matowa i nie świeci się. Wysokowartościowy kwas hialuronowy działa wysoko nawilżająco. Wyciąg z alg poprawia komunikację komórkową epidermy i poprawia odżywianie komórkowe. Efektem jest naturalny, wyrównany odcień cery na cały dzień.

 

Opakowanie z wygodnym dozownikiem, co pozwala zoptymalizować ilość wyciśniętego podkładu.

 

Tolerancja skóry dermatologicznie potwierdzona.

 

Sposób użycia: Delikatnie ucisnąć zaworek i wycisnąć porcję na opuszek palca. Rozprowadzić na skórze.

 

 

Na początek o opakowaniu – wyjątkowo estetyczne i przyjemne dla oka. Mocna butelka z dobrze dopasowaną zatyczką – dzięki temu kosmetyk “wala” się w mojej “torebce” bez uszczerbku 🙂
Dodatkowo system airless zapewnia higieniczne i wygodne dozowanie. Jeśli chodzi o pierwsze użycie, trzeba się nieźle “naklikać”, żeby coś wypłynęło 🙂 Do tego stopnia, że zastanawiałam się, czy czasem nie używa się tej buteleczki inaczej i próbowałam zdjąć silikonową zatyczkę na “dzióbku” dozującym podkład 😉

Konsystencja produktu jest dość zbita, przypomina gęsty krem, który bardzo szybko się wchłania. Mimo to dobrze się rozsmarowuje, nie maże i nie warzy na skórze. Dodatkowo podkład pielęgnuje naszą skórę, jest nawilżona, miękka i gładka.
Odcień, w którego jestem posiadaniu, to Natural:

Odcień faktycznie jest naturalny, pięknie stapia się ze skórą. Krycie oceniam na przyzwoite, choć bez korektora ani rusz, szczególnie w przypadku przebarwień czy zaczerwienień.

Niestety, trwałość podkładu jest bardzo krótka, już po 3 godzinach trzeba wykonywać poprawki, znaczne poprawki. Właściwie po tym czasie, należy wykonać powtórny makijaż. Bardzo nad tym ubolewam.
Cena produktu to 69,00 PLN, do kupienia w sklepie organeo.pl. Biorąc pod uwagę jego właściwości, skierowany jest raczej do osób z bezproblemową cerą, a ja do takich nie należę. Co prawda nie powoduje niespodzianek na skórze, jednak wymagam od tego typu produktów trwałości i dobrego krycia, a tego kosmetyk od AnneMarie Börlind nie daje. Dlatego też ja innowacji w tym nie widzę.
Moja ocena:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>