Kosmetyki Najnowsze Twarz

Mille Ulivi – kosmetyki z roślinnymi komórkami macierzystymi

MILLE ULIVI Tysiące Drzew Oliwnych. To nowa marka ekskluzywnych kosmetyków naturalnych, która dołączyła do oferty sklepu Organeo. Co wyróżnia Mille Ulivi? Naturalne i innowacyjne formuły oparte na antyoksydacyjnym działaniu organicznej oliwy z oliwek i wyjątkowej, regeneracyjnej mocy komórek macierzystych gardenii. Mille Ulivi to ekskluzywne kosmetyki z roślinnymi komórkami macierzystymi, które zwalczają efekty starzenia się skóry i pobudzają procesy odnowy komórek naskórka, przywracając skórze naturalną jędrność i blask. Mille Ulivi jest pierwszą, posiadającą certyfikat ekologiczny, firmą produkującą kosmetyki organiczne, która zastosowała certyfikowane, organiczne roślinne komórki macierzyste w całym zakresie oferty od płynów do oczyszczania, toników, do masek i kremów. Dodatkowym atutem są niewątpliwie wyjątkowe opakowania kosmetyków Mille Ulivi wykonane ręcznie z odpadowego drewna oliwnego.

Mille Ulivi

Jak powstają kosmetyki z roślinnymi komórkami macierzystymi?

Roślinne komórki macierzyste stanowią “serce” żywych roślin. Pozyskiwane są z pąków i końcowej części korzenia przy zastosowaniu najbardziej zaawansowanych metod biotechnologii. Komórki macierzyste są komórkami niewyspecjalizowanymi, nie mają określonej funkcji i zdolne są do potencjalnie nieskończonego samoodnawiania w obrębie tkanek organizmu. W miarę upływu czasu komórki naszego ciała tracą jednak swoje zdolności do regeneracji i podziału.

Roślinne komórki macierzyste aktywują podział i rozwój nowych komórek, dzięki temu stymulują regenerację i odbudowę struktury skóry i wspomagają procesy gojenia. Te cechy zapewniają ich wysoką skuteczność w kosmetycznych zabiegach pielęgnacyjnych i przeciwzmarszczkowych.

KOMÓRKI MACIERZYSTE GARDENIA JASMINOIDES

Wszystkie produkty Mille Ulivi są wzbogacone w komórki macierzyste Gardenia Jasminoides Stem Cells – nowy składnik odkryty dzięki biotechnologii roślin, który udowodnił swoją wysoką skuteczność w zwiększaniu syntezy nowego kolagenu, redukując działanie enzymu kolagenazy.

Opakowania z drzewa oliwnego

Kwiat gardeni Mille Ulivi

MILLE ULIVI łączy doskonałość naturalnych kosmetyków z wyjątkową kreatywnością sztuki włoskiej – harmonia jakości i piękna w znakomitej równowadze.

Produkcja kosmetyków MILLE ULIVI odbywa się zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, co stanowi uznanie dla piękna drzewa oliwnego i właściwości jego owoców. Buteleczki są umieszczone w ekskluzywnych, unikalnych i wykonanych ręcznie przez włoskich rzemieślników opakowaniach z drewna oliwnego, którego wzór nigdy się nie powtarza, a każdy pojemnik obrazuje część  kilkusetletniej historii drzewa, z którego powstał. Używane jest wyłącznie drewno odpadowe z innych procesów produkcyjnych – nigdy nie ścina się zdrowych drzew.

Opakowania z drewna oliwnego Mille Ulivi

Kosmetyki Mille Ulivi do pielęgnacji skóry zostały opracowane oraz są produkowane pod ścisłym i stałym nadzorem Ecocert, globalnej organizacji certyfikującej produkty organiczne, powszechnie uznawanej na całym świecie, która od ponad 20 lat sprawdza, zatwierdza i gwarantuje jakość najlepszych produktów organicznych i naturalnych.

Produkty MILLE ULIVI nie zawierają pochodnych ropy naftowej, silikonów, sztucznych aromatów, chemicznych konserwantów ani składników pochodzenia zwierzęcego.

Cała gama kosmetyków Mille Ulivi jest już dostępna w sklepie Organeo.

Niedługo też na naszym blogu powinny pojawić się pierwsze recenzje tych wyjątkowych kosmetyków. Jako właścicielka Organeo, miałam już okazję przetestować kilka produktów. Mogę zdradzić, że pięknie pachną, głęboko nawilżają i sprawiają, że skóra jest wyraźnie odżywiona i wygładzona.

Pozdrawiam,

Patrycja

  1. Ja najbardziej lubię kosmetyki z witaminą E od Dr. Organic – organiczna firma. Mam dopiero 27 lat, ale uważam, że już teraz trzeba dbać o urodę w kwestii przeciwstarzeniowej, a kosmetyki organiczne są do tego najlepsze. Jak chcecie to tutaj jest ciekawy artykuł o tym http://www.goodies.pl/blog/witamina-e-organiczna-linia-kosmetyczna-od-dr-organic/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>