Eko-wiedza Kosmetyki Najnowsze zdrowie

Konkurs z BetterYou

Ogłaszamy konkurs dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku i ćwiczeń fizycznych. Do wygrania są fantastyczne olejki magnezowe BetterYou Sport Spray.

W Organeo patrzymy na urodę holistycznie. By zdrowo i młodo wyglądać trzeba dbać o swoją dietę, zdrowie i kondycję fizyczną.  Ja na przykład regularnie ćwiczę Rytuały Tybetańskie, jogę, jeżdżę na rowerze i biegam. W ostatnią niedzielę startowałam w biegu na 10 km w ramach corocznej imprezy Biegnij Warszawo.

A Ty jak dbasz o swoją kondycję fizyczną?

Podziel się z nami swoją sportową pasją. Prześlij nam swoje zdjęcie/ sweet focię podczas wykonywania ulubionej formy aktywności ruchowej na adres blog@organeo.pl.

I koniecznie polub nas na Facebooku – jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś 🙂

Czekamy na Ciebie i Twoje zdjęcie 🙂

Nagrody czekają!

Dwa najciekawsze zdjęcia nagrodzimy olejkiem magnezowym brytyjskiej marki BetterYou, o którym pisaliśmy TUTAJOlejek Magnezowy Sport Spray dla sportowców jest naturalnym źródłem magnezu Zechstein Inside®.  Ten chlorek magnezu wydobywany jest w Europie Północnej ze złóż mających ponad 250 mln lat i znajdujących się milę pod ziemią. Skutecznie uzupełnia magnez utracony w czasie treningu.

Betteryou Olejek magnezowy Sport

Mamy też do rozdania mini olejki magnezowe BetterYou o pojemności 10 ml. Wystarczy, że kupisz dowolny produkt marki BetterYou i podasz w Uwagach hasło: „Olejek gratis”, a my dołożymy ci go do Twojego zamówienia.

 Konkurs_olejki magnezowe

 

Regulamin konkursu w skrócie:

1. Organizatorem konkursu jest sklep internetowy Organeo.pl.

2. Konkurs trwa od 8 do 22 października 2014 r.

3. Laureaci zostaną wyłonieni w dniu 23 października 2014 r.

4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 23 października 2014 r.

5. Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

6. Nagrody zostaną wysłane w ciągu 3 dni od daty ogłoszenia wyników.

 

Pełny Regulamin Konkursu z BetterYou.

 

Zapraszamy do udziału w konkursie!

 

Konkurs_olejki magnezowe2

Patrycja

Kilka słów o autorze

Przede wszystkim jestem kobietą. Uwielbiam rozkoszować się zapachem i konsystencją kosmetyków otulających moje ciało i lubię kryć drobne niedoskonałości delikatnym makijażem mineralnym. Stawiam na naturalność w wyglądzie i w składzie tego, co nakładam na swoją skórę. Patrzę holistycznie na swoją osobę i przywiązuję ogromną wagę do pielęgnacji wewnętrznej mojego organizmu. Skóra jest przecież odzwierciedleniem tego, co dzieje się głęboko w środku nas. Dlatego dbam o to co jem i stosuję ekologiczne suplementy diety. Zakupy robię na targach i w sklepach ekologicznych. Biegam i jeżdżę na rowerze. Dbam o środowisko naturalne. Segreguję śmieci i używam tylko biodegradowalnych środków czystości. Jestem też mamą dwóch wspaniałych chłopców: Kuby i Bartka. Z pasji do ekologii i uwielbienia wszystkiego co zdrowe stworzyłam sklep Organeo. Tutaj na Organeoblog.pl chcę dzielić się z Wami swoim kilkuletnim doświadczeniem i wiedzą na temat zdrowia i urody w duchu eko.

Pozostałem wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>