1 grudnia – Dzień Darmowej Dostawy w Organeo!

Kochani!

Już po raz piąty Organeo bierze udział w ogólnopolskiej akcji – Dzień Darmowej Dostawy! Oznacza to, że wszystkie zamówienia (za min. 20 PLN) złożone we wtorek 1 grudnia dotrą do Was za darmo!

ddd-logo-2 (1)

Czym jest Dzień Darmowej Dostawy (w skrócie DDD)?

Głównym celem akcji Dzień Darmowej Dostawy jest zachęcenie jak największej liczby osób do zrobienia zakupów w sieci (jako alternatywy dla odwiedzania tradycyjnych sklepów). Darmowa dostawa dobrze przemawia do osób, które do tej pory nie zamawiały w sieci, ale również dodatkowo zachęca dotychczasowych e-klientów do ponownych zakupów.

Szczegółowe informacje dotyczące Dnia Darmowej Dostawy znajdziecie na stronie akcji: www.dziendarmowejdostawy.pl

Chcielibyśmy Was również poinformować, że jak zawsze wystartujemy wcześniej. Zamówienia z darmową wysyłką będzie można składać już w poniedziałek od 22.00!

Natomiast tym, którzy nie chcą czekać do wtorku i chcieliby zrobić zakupy w naszym sklepie już teraz przypominamy, że darmowa dostawa w Organeo jest przez cały rok dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 150 PLN!

Zapraszamy do Oragneo! Tylko u nas znajdziecie ogromny wybór kosmetyków organicznych, naturalnych suplementów diety i ekologicznych środków czystości w bardzo dobrych cenach!

organeo_blog-2

Poznaj również nasze propozycje na świąteczne prezenty:

czy-warto-kupowac-prezenty-w-listopadzie_414927

Patrycja

Kilka słów o autorze

Przede wszystkim jestem kobietą. Uwielbiam rozkoszować się zapachem i konsystencją kosmetyków otulających moje ciało i lubię kryć drobne niedoskonałości delikatnym makijażem mineralnym. Stawiam na naturalność w wyglądzie i w składzie tego, co nakładam na swoją skórę. Patrzę holistycznie na swoją osobę i przywiązuję ogromną wagę do pielęgnacji wewnętrznej mojego organizmu. Skóra jest przecież odzwierciedleniem tego, co dzieje się głęboko w środku nas. Dlatego dbam o to co jem i stosuję ekologiczne suplementy diety. Zakupy robię na targach i w sklepach ekologicznych. Biegam i jeżdżę na rowerze. Dbam o środowisko naturalne. Segreguję śmieci i używam tylko biodegradowalnych środków czystości. Jestem też mamą dwóch wspaniałych chłopców: Kuby i Bartka. Z pasji do ekologii i uwielbienia wszystkiego co zdrowe stworzyłam sklep Organeo. Tutaj na Organeoblog.pl chcę dzielić się z Wami swoim kilkuletnim doświadczeniem i wiedzą na temat zdrowia i urody w duchu eko.

Pozostałem wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>