Bio4Fresh Naturalny oczyszczacz powietrza

Bio4Fresh to w 100% naturalny oczyszczacz powietrza, który eliminuje nieprzyjemne zapachy i reguluje poziom wilgotności. Hamuje także rozwój bakterii i grzybów, zmniejsza ilość alergenów oraz zwiększa ilość dobroczynnych jonów ujemnych w otoczeniu. Używam go już od ponad roku i muszę przyznać, że działa uzależniająco 🙂 Nie wyobrażam sobie, że mogłam nie mieć go w lodówce, w garderobie, samochodzie i szafce na buty. Sprawdza się rewelacyjnie.

Bio4Fresh_komplet

Bio4Fresh jest całkowicie naturalny; nie zawiera żadnych substancji chemicznych i nie ma zapachu, dlatego nie maskuje nieprzyjemnych zapachów innym, tylko usuwa je! Jest produktem ekologicznym, w całości podlega recyklingowi i jest przyjazny dla zwierząt, roślin oraz środowiska naturalnego. Bio4Fresh nie zawiera żadnych substancji szkodliwych ani toksycznych i jest całkowicie bezpieczny do używania przez osoby wrażliwe, alergików i w otoczeniu dzieci.

Bio4Fresh usuwa zapachy: gotowania, śmieci i odpadków z gospodarstwa domowego, dymu tytoniowego, potu, zwierząt, farb, lakierów, uryny, formaldehydu, ścieków i kanalizacji i wiele wiele innych. Działa non-stop i jest bardzo prosty w użyciu. Można stosować go w wielu miejscach w domu– w kuchni, łazience, toalecie, sypialni, salonie, pralni, garderobach, szafach i innych miejsach, a takżepoza domem – w samochodzie, przyczepie, domku letniskowym, na jachcie i w biurze.

Zalety zielonego oczyszczacza powietrza Bio4Fresh

 • OCZYSZCZA POWIETRZE
 • USUWA ZAPACHY I WILGOĆ
 • REGULUJE POZIOM WILGOTNOŚCI POWIETRZA
 • HAMUJE ROZWÓJ BAKTERII I GRZYBÓW
 • ZMNIEJSZA ILOŚĆ ALERGENÓW
 • ZWIĘKSZA ILOŚĆ DOBROCZYNNYCH JONÓW UJEMNYCH
 • CERTYFIKOWANY PRZEZ TUV AUSTRIA
 • NAGRADZANY NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH ZA INNOWACJE

Bio4Fresh jest opracowanym na bazie nanotechnologii produktem ekologicznym, wpisanym na listę 40 najlepszych innowacji w Słowenii (2008) oraz zdobywcą nagród za innowacyjność na targach w Genewie (Szwajcaria), Celje (Słowenia) oraz Norymberdze (Niemcy).

Bio4fresh

Jak to działa?

Specjalnie przetworzone nanocząsteczki – Bio4Fresh składa się z naturalnych minerałów wulkanicznych o strukturze przestrzennego mikroporowatego plastra miodu lub grzebienia, zbudowanej z cienkich, połączonych ze sobą kanalików i porów. Posiadają one ogromne możliwości absorpcyjne i desorpcyjne bez udziału jakiejkolwiek reakcji chemicznej czy zmiany swojej struktury. Minerały te są poddawane specjalnemu, opatentowanemu procesowi, który dodatkowo aktywuje i zwiększa te właściwości.

Efekt magnesu – Większość zapachów oraz cząsteczki kurzu i alergenów są naładowane dodatnio. Minerały Bio4Fresh z kolei mają ładunek ujemny i dzięki temu jak magnes przyciągają do siebie cząsteczki zapachów, wilgoci i alergenów i jak gąbka wchłaniają do swoich kanalików i porów. Potrafią one w ten sposób wchłonąć aż do 65% swojej własnej wagi cząsteczek zapachów, wilgoci i innych mokrych substancji.

Naturalnie inteligentny – Bio4Fresh współdziała z otoczeniem w sposób inteligentny i wzajemny, ponieważ potrafi cały czas utrzymać poziom 45% wilgotności względnej. Jest to bardzo ważne, ponieważ w przypadku, gdyby minerały wchłaniały wilgoć całkowicie, powodowałoby to np. w lodówce – zepsucie się przechowywanej w niej żywności lub przy użyciu do obuwia – przesuszenie skóry naszych butów.

B4F print 2 side PL vector v3

Bio4Fresh – pożegnaj na zawsze nieprzyjemne zapachy

Dzięki Bio4Fresh nieprzyjemne zapachy w Twoim domu przejdą do przeszłości. Bio4Fresh bowiem usuwa wszelkie nieprzyjemne zapachy i jednocześnie utrzymuje optymalny poziom wilgotności, gdziekolwiek jest używany. Pochłania on zapachy pochodzące z gotowania, śmieci i odpadków, dymu papierosowego, potu, zapachy odzwierzęce, farb i lakierów, uryny, formaldehydu, ścieków i kanalizacji i wiele innych niechcianych zapaszków w domu i poza domem.

Działa gdzie tylko chcesz i kiedy tylko chcesz

Bio4Fresh można używać w całym domu: w kuchni, toalecie, łazience, salonie, sypialni, pokoju dziecięcym, pralni, spiżarni, w garderobach i szafach, w pojemnikach na śmieci i odpadki, a także w samochodach, przyczepach, domkach letniskowych i na łodziach.

Sposób użycia: Bio4Fresh jest szybki i prosty w użyciu:

 • Trzeba tylko wyjąć go z folii ochronnej i powiesić lub położyć saszetkę jak najbliżej źródła nieprzyjemnego zapachu i, jeśli to możliwe, w pozycji umożliwiającej wokół niej naturalną cyrkulację powietrza.
 • Saszetka rozpoczyna pochłanianie zapachów od razu i działa do 3 miesięcy. Dla utrzymania najlepszej skuteczności pochłaniania zapachów zaleca się raz w tygodniu wstrząsnąć saszetką.
 • Generalnie należy stosować jedną saszetkę Bio4Fresh na do 15 m2 powierzchni. Jeśli jednak pomieszczenie jest większe lub zapachy są intensywne, zaleca się jednoczesne użycie dodatkowych saszetek. Więcej informacji na temat ilości i sposobu rozmieszczania saszetek Bio4Fresh w różnych miejscach znajduje się na stronie http://www.bio4fresh.pl/gdzie-i-jak-uzywac
 • Po wykorzystaniu saszetki jej zawartość należy wysypać do pojemnika na odpadki organiczne lub wysypać ją do kompostownika, ponieważ wzbogaca i przyspiesza kompostowanie. Samą pustą saszetkę należy wyrzucić do pojemnika na plastiki przeznaczone do recyklingu.

Opakowanie: 1 saszetka 120 g

Bio4Fresh_saszetka

Więcej informacji o Bio4Fresh jest zamieszczonych na stronie www.bio4fresh.pl

Bio4fresh dostępny jest oczywiście w sklepie Organeo.

 1. Magda Pietrzak

  Do oczyszczania powietrza w domu można także zastosować oczyszczacz. Ja używam Sharpa https://loveair.pl/oczyszczacz/sharp-kc-a50euw i nie mam problemu z dymem papierosowym, ani roztoczami czy smogiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>